Hier onder leest u de resultaten van de ruiters die onder begeleiding van
Kurt Homan kampioen werden. We gaan terug tot het jaar 1996.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                 
2012

2012 Groninger kampioenschappen indoor

                                                                        

Klasse M2 paarden
Manon Postma met Argus ( v. Samba Hit) reserve kampioen

     
                                                                        

Klasse L2 ponys categorie D/E
Anouk Blom met Whisper ( v. Vita Novas Hanassi) reserve  kampioen

  
20112011 Groninger kampioenschappen indoor                                                                                                                                                               

Klasse L1 ponys categorie D/E
Anouk Blom met Whisper ( v. Vita Novas Hanassi) kampioen

 
                                                             

 Klasse M2 paarden
 Carlien Bos met Wannabe ( v. Royal Dance) kampioen

  
2010 Groninger kampioenschappen  
    
                                                                      

 Klasse M1 ponys categorie D/E  Karin Zwakenberg met Jaap        (v. onbekend) kampioen

                                                               

Klasse M1 paarden
Carlien Bos met Wannabe ( v. Royal Dance) reserve kampioen

  
2009 Groninger kampioenschappen indoor
      
                                                                      

Klasse Z1 categorie D/E
Nona van Heyst met Kardoes ( v. Flemmingh) kampioen

  
2008 Hipiade       
                                                                   

Marije Heuvel met Dream de Luxe
Nederlands kampioen Z viertal

  
2008 Groninger kampioenschappen indoor

Klasse M2 ponys categorieD/E
Nona van Heijst met Kardoes (v. Flemmingh) reserve kampioen


   
2007 Groninger kampioenschappen

Klasse M1 ponys categorie D/E
Nona van Heijst met Kardoes ( v. Flemmingh) reservekampioen

Klasse L1 paarden
Jan Hoekstra Why Not ( v. Oscar) kampioen


   
2006 Groninger kampioenschappen

Klasse L2 ponys categorie D/E
Nona van Heijst met Kardoes L2 ( v. Flemmingh)

Klasse L2 paarden
Ester Horneman Udette H ( v. Ferro) kampioen
Hippiade 12

   
2004 Groninger kampioenschappen

Klasse M1 ponys categorie D/E
Laura van Heijst Kardoes ( v Flemmingh) kampioen
Hippiade
Lisette Bloem Roxane ( v. Lancet) reservekampioen
Hippiade

Klasse L1 paarden
Carlien Bos Sherryminka ( v. Lancet) kampioen

   
2003 Groninger kampioenschappen

Klasse M1 ponys categorie D/E
Ester Horneman Borghofs Marrit (v.) reservekampioen
Hippiade
   
2002 Groninger kampioenschappen

Klasse B ponys categorie D/E
Lisette Bloem Roxane (v.Lancet) kampioen

Klasse L2 ponys categorie D/E
Ester Horneman met Borghofs Marrit (v.) kampioen
Hippiade 1e Nederlands kampioen

Klasse B paarden
Carlien Bos Rabton ( v.Wellington) kampioen

Klasse M2 paarden
Carlien Bos met Nielson KH (v. Ulft) kampioen
Hippiade
   
  Groninger kampioenschappen indoor

Klasse M2 paarden
Jelly van Dijk met Rebel kampioen
   
   
2000 Groninger kampioenschappen

Klasse M1 paarden
Carlien Bos met Jedette (v. Flemmingh) reservekampioen
Levade 6e
   
1999 Groninger kampioenschappen

Klasse Z1 ponys categorie D/E
Carlien Bos met Lady (v. Anjerhofs Rocky) reservekampioen
Levade 6 e

Klasse M2 paarden
Petra de Vries met Laura KH kampioen
Levade 17 e
   
1996 Groninger kampioenschappen

Klasse M2 ponys categorie D/E
Petra de Vries met Arabella (v. Oosterbroek Sergio) kampioen
Levade 5e


 
 


Colofon